Turistika v RAKOUSKÝCH Alpách *****

Ta NÁDHERA se musí zažít! 


Ukážu vám krásy rakouských Alp tak, jak jsem je poznala já. Rakousko je pohostinné a nabízí velmi kvalitní služby, které si ihned zamilujete. 
Výhodou je krátká vzdálenost. Nemusíte jezdit tisíce kilometrů. A proč taky, když tuto zemičku máte za humny. 

Zavedu vás na neokoukaná místa, daleko od turistického MUMRAJE.
Budeme přespávat na horských chatách. Žádné hotely, penziony a ruch aut. Půjdeme výš. Jen my a batohy.   

Dám vám dostatek prostoru na relax a kochání se přírodou. Nezničím vás celodenním pochodem, aby jste do postele odpadli jako hrušky a nevěděli o sobě - o tom to není.
Čas v horách je potřeba si užít, rozhlédnout se a hlavně se ZASTAVIT.
Doprava individuální nebo společnou jízdou s průvodcem pohodlnou dodávkou.


PSY, KOČKY, KŘEČKY a další mazlíčky nechte prosím doma.


RAKOUSKO V KOSTCE - SEZNAMTE SE!


Někdo chodí k psychologovi, někdo zase do přírody...

Grossarltal - údolí salaší

zelená pastva pro vaše oči, NEBE NA ZEMI :-*

Zelené údolí, krásy spolkové země Salzbursko. Možná už dlouho přemýšlíte o výletu do Alp, ale nevíte jak jste na tom s fyzičkou. Krkonoše a Alpy se srovnávat nedají a proto je tu trek po salaších, který vám řekne jak na tom opravdu jste. Čekají na vás přátelští salašníci a příroda v jarním rozkvětu.

Kotlina s jezery "Klafferkessel"  


sváteční dny v doprovodu vodopádů, říček, řek a jezer 

Tato jedinečná oblast ve vysokohorském terénu s jezírky a jezery je právem označována za jednu z nejkrásnějších oblastí pohoří Nízkých Taur. Ideální vysokohorský terén, kde se střídají travnaté oblé vrcholy s vysokými a majestátními žulovými štíty.Ledovce a třítisícovky na dosah "Tyroly"


lítání ve výškách s výhledy na zaledněné vrcholky

Ötztálské a Stubaiské Alpy v Tyrolsku mají jedno společné. Příroda se tu opravdu vyřádila. Právě tady zažijete pochod snů. Budeme se pohybovat na pomezí těchto dvou krásných velehor, nabízejících dechberoucí výhledy a jako bonbonek přenocujeme na třetí nejvýše položené chatě Rakouska v magické výšce 3 000 metrů!

Schladminger Höhenweg 


nezapomenutelné dny v přírodním klenotu nabitém nóbl výhledy

Vydejte se se mnou po vysokohorských chodníčcích Schladmindské oblasti krásných Nízkých Taur. Pěšiny byly vybudované již v 15 st. předky, kteří vysoko v horách hledali přírodní bohatství. I na vás čeká bohatství moderní doby v podobě blyštivých horských jezer, divoké vody a majestátních žulových štítů. Náš trek přímo protíná tuto tepnu pokladů, která netrpělivě čeká na objevení.

Linzer-Steig, Gosaukamm

naprogramované zástavy srdce...

JEDEN trek - DVA odlišné světy. Mohutné hradby Gosaukammu v solné komoře, střídají zelené pohádkové kopečky salašnického Salzburska. Hranice Horního Rakouska a Salzburska, to je přátelé něco, co se nevidí každý den. Jedinečné terasy chat, ze kterých budete hltat výhledy na obrovské štíty, které se zdají být tak blizoučko. Štěstí na dosah...

Totes Gebirge II.

prodloužený podzimní víkend v ráji kamzíků a americké divočině

Prodlužte si víkend a pojeďte si odpočinout do ráje kamzíků a nevšedních zážitků. Budeme se pohybovat ve středu Mrtvých hor. Možná si tu budete připadat jako v americké divočině, kde lišky dávají dobrou noc. Podzimní dny, na které nezapomenete. Wetterstein - Karwendel *****

o pěkné věci je třeba se DĚLIT...

Zugspitze? Ja bitte! Trek na pomezí Bavorska a Rakouska. Vápencové pohoří modelující věže, skalní brány, hřebeny a strmé stěny. Jedinečné výhledy, jiné chaty, jiná mentalita, nevšední zážitky. Putování blízko civilizace, ale přesto daleko v nitru hor. Východy a západy slunce tu mají jiný náboj. Vidíte všechno a všude! Přivedla mě sem náhoda, která se zapsala do dějin a tento trek taky. 

V PŘÍPADĚ ZÁJMU MOŽNOST INDIVIDUÁLNÍHO PROGRAMU PRO PARTU 6 OSOB.

NÁROČNOST TREKU BUDE PŘIZPŮSOBENA FYZICKÝM MOŽNOSTEM SKUPINY.