Turistika v RAKOUSKÝCH Alpách *****

Ta NÁDHERA se musí zažít! 


Ukážu vám krásy rakouských Alp tak, jak jsem je poznala já. Rakousko je pohostinné a nabízí velmi kvalitní služby, které si ihned zamilujete. 
Výhodou je krátká vzdálenost. Nemusíte jezdit tisíce kilometrů. A proč taky, když tuto zemičku máte za humny. 

Zavedu vás na neokoukaná místa, daleko od turistického MUMRAJE.
Budeme přespávat na horských chatách. Žádné hotely, penziony a ruch aut. Půjdeme výš. Jen my a batohy.   

Dám vám dostatek prostoru na relax a kochání se přírodou. Nezničím vás celodenním pochodem, aby jste do postele odpadli jako hrušky a nevěděli o sobě - o tom to není.
Čas v horách je potřeba si užít, rozhlédnout se a hlavně se ZASTAVIT.PRŮBĚH TREKŮ JE ORGANIZOVÁN BEZ NOČNÍCH PŘEJEZDŮ !!!

Doprava individuální nebo společnou jízdou s průvodcem pohodlnou dodávkou.


PSY, KOČKY, KŘEČKY a další mazlíčky nechte prosím doma.


CENA TREKŮ ODPOVÍDÁ POČTU KLIENTŮ A MÉMU INDIVIDUÁLNÍMU PŘÍSTUPU KE KAŽDÉMU Z VÁS. VÝLETY JSOU ORGANIZOVÁNY V MALÉ SKUPINCE 6 OSOB, NENÍ TO ZÁJEZD O 20-30 LIDECH V AUTOBUSE. PROJEKT NESPATŘIL SVĚTLO SVĚTA, ABY KONKUROVAL CENÁM ZÁJEZDŮ CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ.


RAKOUSKO V KOSTCE - KOCHEJTE SE!


Čeká na vás panenská příroda, kde se zastavil čas.

Kotlina s jezery "Klafferkessel"  

4 krásné dny v doprovodu vodopádů, říček, řek a jezer 

Tato jedinečná oblast ve vysokohorském terénu s jezírky a jezery je právem označována za jednu z nejkrásnějších oblastí pohoří Nízkých Taur. Ideální vysokohorský terén, kde se střídají travnaté oblé vrcholy s vysokými a majestátními žulovými štíty.


Tajemné vápencové pohoří -račte vstoupit

 4 dny mimo civilizaci, jiné Rakousko...

Vstupte se mnou do brány výjimečných kopců ve východní části Alp - do Mrtvých hor. Vše na co tu narazíte je jiné. Totes Gebirge jsou nízké ale o to víc zrádné, ztratíte se tam RAZ DVA! Drsné kopce střídají malebné pastviny, které vás okouzlí. Místo, kde si vaše mysl opravdu odpočine.
Ps: těšte se na kamzíky...

Ledovce a třítisícovky na dosah "Tyroly"

6 dnů s grandiozními výhledy na zaledněné vrcholy

Ötztálské a Stubaiské Alpy v Tyrolsku mají jedno společné. Příroda se tu opravdu vyřádila. Právě tady zažijete pochod snů. Budeme se pohybovat na pomezí těchto dvou krásných velehor, nabízejících dechberoucí výhledy a jako bonbonek přenocujeme na nejvýše položené chatě Rakouska v magické výšce 3 000 metrů!

Klafferkessel II. - klenot mezi klenoty

6 dnů v přírodním klenotu nabitém nóbl výhledy

Vypusťte páru na celý týden a vydejte se se mnou po vysokohorských chodníčcích Schladmindské oblasti krásných Nízkých Taur. Pěšiny byly vybudované již v 15 st. předky, kteří vysoko v horách hledali přírodní bohatství. I na vás čeká bohatství moderní doby v podobě blyštivých horských jezer, divoké vody a majestátních žulových štítů. Náš trek přímo protíná tuto tepnu pokladů, která netrpělivě čeká na objevení.

Totes Gebirge II.

prodloužený podzimní víkend v ráji kamzíků a americké divočině

Prodlužte si víkend a pojeďte si odpočinout do ráje kamzíků a nevšedních zážitků. Budeme se pohybovat ve středu Mrtvých hor. Možná si tu budete připadat jako v americké divočině, kde lišky dávají dobrou noc. Podzimní dny, na které nezapomenete. 

V PŘÍPADĚ ZÁJMU MOŽNOST INDIVIDUÁLNÍHO PROGRAMU PRO PARTU 6 OSOB.

NÁROČNOST TREKU BUDE PŘIZPŮSOBENA FYZICKÝM MOŽNOSTEM SKUPINY.