sezóna 2020 / společně se vydáme do nitra VAŠICH srdcí

Turistika v RAKOUSKÝCH Alpách *****

Ta NÁDHERA se musí zažít!

Ukážu vám krásy rakouských Alp tak, jak jsem je poznala já. Rakousko je pohostinné a nabízí velmi kvalitní služby, které si ihned zamilujete. 

Zavedu vás na neokoukaná místa, daleko od turistického MUMRAJE.
Budeme přespávat na horských chatách. Žádné hotely, penziony a ruch aut. Půjdeme výš. Jen my a batohy. 


Budeme si povídat...

Dám vám dostatek prostoru na relax a kochání se přírodou. Nezničím vás celodenním pochodem, aby jste do postele odpadli jako hrušky a nevěděli o sobě - o tom to není.
Čas v horách je potřeba si užít, rozhlédnout se a hlavně se ZASTAVIT.CESTY DO RÁJE...


...důvěřujte mi a nechte se vést. Nemusíte dělat vůbec NIC, prostě vypněte systém.RAKOUSKO V KOSTCE - SEZNAMTE SE!

...nejde o to, jak vysoko můžeš vyskočit, ale o to, jak vysoko UVĚŘÍŠ, že můžeš vyskočit!

Nejde o fyziku, ale o fantazii!

ps: vybírejte pečlivě a dejte na PRVOTNÍ impulz uvnitř vás
...horalové, přeji vám šťastnou ruku :-*


Grossarltal - údolí salaší

zelená pro vaše horské začátky, NEBE NA ZEMI :-*  / 3 noci

Zelené údolí, krásy spolkové země Salzbursko. Možná už dlouho přemýšlíte o výletu do Alp, ale nevíte jak jste na tom s fyzičkou. Krkonoše a Alpy se srovnávat nedají a proto je tu trek po salaších, který vám řekne jak na tom opravdu jste. Čekají na vás přátelští salašníci a příroda v jarním rozkvětu.

Kotlina s jezery "Klafferkessel"  

magické dny v doprovodu vodopádů, říček, řek a jezer  / 3 noci

Tato jedinečná oblast ve vysokohorském terénu s jezírky a jezery je právem označována za jednu z nejkrásnějších oblastí pohoří Nízkých Taur. Ideální vysokohorský terén, kde se střídají travnaté oblé vrcholy s vysokými a majestátními žulovými štíty.

Ledovce a třítisícovky na dosah "Tyroly"

lítání ve výškách s výhledy na zaledněné vrcholky / 3 noci

Ötztálské a Stubaiské Alpy v Tyrolsku mají jedno společné. Příroda se tu opravdu vyřádila. Právě tady zažijete pochod snů. Budeme se pohybovat na pomezí těchto dvou krásných velehor, nabízejících dechberoucí výhledy a jako bonbonek přenocujeme na třetí nejvýše položené chatě Rakouska v magické výšce 3 000 metrů!

Schladminger Höhenweg 

nezapomenutelné dny v přírodním klenotu nabitém nóbl výhledy / 4 noci

Vydejte se se mnou po vysokohorských chodníčcích Schladmindské oblasti krásných Nízkých Taur. Pěšiny byly vybudované již v 15 st. předky, kteří vysoko v horách hledali přírodní bohatství. I na vás čeká bohatství moderní doby v podobě blyštivých horských jezer, divoké vody a majestátních žulových štítů. Náš trek přímo protíná tuto tepnu pokladů, která netrpělivě čeká na objevení.

Linzer-Steig, Gosaukamm

naprogramované zástavy srdce...  / 3 noci

JEDEN trek - DVA odlišné světy. Mohutné hradby Gosaukammu v solné komoře, střídají zelené pohádkové kopečky salašnického Salzburska. Hranice Horního Rakouska a Salzburska, to je přátelé něco, co se nevidí každý den. Jedinečné terasy chat, ze kterých budete hltat výhledy na obrovské štíty, které se zdají být tak blizoučko. Štěstí na dosah...

Dachstein Runde *****

ozdravný pobyt kolem krále Dachsteinu / 4 noci


Pokračování treku Linzersteig.  Čas dozrál a vy taky. Sezóna 2020 bude správný čas pro tento trek. Za tyto trekařské dny přijedete jako vyměnění. Návrat do reality budete jen těžko zpracovávat. Osamělé dny v osamělé divočině...
Na programu máme další překonávání vašich hranic. Já budu opět u toho!

novinka v nabídce - kalendář pro osobní růst