společně se vydáme do nitra VAŠICH srdcí

Turistika v RAKOUSKÝCH Alpách *****

Ta NÁDHERA se musí zažít!

Ukážu vám krásy rakouských Alp tak, jak jsem je poznala já. Rakousko je pohostinné a nabízí velmi kvalitní služby, které si ihned zamilujete. 

Zavedu vás na neokoukaná místa, daleko od turistického MUMRAJE.
Budeme přespávat na horských chatách. Žádné hotely, penziony a ruch aut. Půjdeme výš. Jen my a batohy. 

Dám vám dostatek prostoru na relax a kochání se přírodou. Nezničím vás celodenním pochodem, aby jste do postele odpadli jako hrušky a nevěděli o sobě - o tom to není.
Čas v horách je potřeba si užít, rozhlédnout se a hlavně se ZASTAVIT.CESTY DO RÁJE...


...důvěřujte mi a nechte se vést. Nemusíte dělat vůbec NIC, prostě vypněte systém.RAKOUSKO V KOSTCE - SEZNAM SE, VÍTEJ DO NAŠÍ RODINY :-)

Grossarltal - údolí salaší

zelená pro vaše horské začátky, NEBE NA ZEMI :-*  

Zelené údolí, krásy spolkové země Salzbursko. Možná už dlouho přemýšlíte o výletu do Alp, ale nevíte jak jste na tom s fyzičkou. Krkonoše a Alpy se srovnávat nedají a proto je tu trek po salaších, který vám řekne jak na tom opravdu jste. Čekají na vás přátelští salašníci a příroda v jarním rozkvětu.

Ennstal pur *****

turistika - gastronomie - odpočinek


Čisté údolí zeleného Štýrska, šťastný dobytek, příjemná energie, gastronomický zážitek. To vše toto údolí nabízí, stačí se jen pořádně rozléhnout a vnímat krásu ze všech stran, naladit se a relaxovat.


Kotlina s jezery "Klafferkessel"  

magické dny v doprovodu vodopádů, říček, řek a jezer  

Tato jedinečná oblast ve vysokohorském terénu s jezírky a jezery je právem označována za jednu z nejkrásnějších oblastí pohoří Nízkých Taur. Ideální vysokohorský terén, kde se střídají travnaté oblé vrcholy s vysokými a majestátními žulovými štíty.

Schladminger

nezapomenutelné dny v přírodním klenotu nabitém nóbl výhledy 

Vydejte se se mnou po vysokohorských chodníčcích Schladmindské oblasti krásných Nízkých Taur. Pěšiny byly vybudované již v 15 st. předky, kteří vysoko v horách hledali přírodní bohatství. I na vás čeká bohatství moderní doby v podobě blyštivých horských jezer, divoké vody a majestátních žulových štítů.

Linzer-Steig

naprogramované zástavy srdce... 

JEDEN trek - DVA odlišné světy. Mohutné hradby Gosaukammu v solné komoře, střídají zelené pohádkové kopečky salašnického Salzburska. Hranice Horního Rakouska a Salzburska, to je přátelé něco, co se nevidí každý den. Jedinečné terasy chat...

Dachstein Runde 

ozdravný pobyt kolem krále Dachsteinu 


Pokračování treku Linzersteig. Osamělé dny v osamělé divočině. Na programu máme překonávání vašich hranic. Já budu opět u toho! Horolezkyně, horolezci, horolezčata - račte vstoupit! 
Nic nespojí lidi tolik jako pobyt v horách.

...nejde o to, jak vysoko můžeš vyskočit, ale o to, jak vysoko UVĚŘÍŠ, že můžeš vyskočit! Nejde o fyziku, ale o fantazii!