Koutek zajímavostí, tipů a postřehů. 

 

Proč nejsou v koši, kam patří? Proč je musíme potkávat u silnic, v řekách i vysoko v horách? Tipněte si, jak dlouho trvá např. rozklad "vajglu" od cigarety. Výběr nejčastějších odpadků a jejich následná doba rozložení. Čtěte, možná budete překvapeni.

Proč nakupujeme zbytečné věci, které naše tělo nepotřebuje a nechce? Proč vyhazujeme potraviny prošlé zárukou? Proč chceme jen to nejkrásnější a největší ovoce a zeleninu? Máme všeho dostatek a přestáváme myslet vlastním selským rozumem. Jedeme zažitý stereotyp ve stádě ovcí, které kupuje to, co mu potravinářský průmysl hodí do regálu.

Vydejte se na cestu poutníka plnou překvapení, výtečných produktů a služeb. Potkáte na ní výjimečné bytosti, které mnohdy vystupují pouze v pohádkách. Hodní, krásní lidé rozumějící svému řemeslu. Předávají nejen kvalitu svého výrobku, ale také úsměv a odhodlání dělat věci na 100 %.

Chůze je nejdokonalejší meditace, kterou znám. Jen vy a váš mikrosvět, odpoutáni od všech vnějších negativních vlivů. Chůzí nejen že zapojujete celý pohybový aparát současně, jako přídavek si očistíte svoji duši od balastu a nátlaku moderní zrychlené doby.