Děti na hory / nocleh na horské chatě 

Otevřte dětem prostřednictvím hor a zážitků vrátka do jejich fantazie a poznání.Vzít děti na hory znamená nechat je objevovat. Do popředí jejich zájmu se dostávají balvany, šutry, skály, horská jezírka, lávky, neznámá zvířata, květiny. Prostě všechno, co doposud nepoznaly. 

To je jiná, když se trpaslíci vydají do Alp a do cesty se jim postaví obr šutr. Kde se tam vlastně ten balvan vzal? Taková otázka může takového trpaslíka zaměstnat i na celý den.

A co teprve přenocování na alpské chatě v "lágru" a vyprávění si při svitu čelovek. Žádná TV ani internet, ale za to nadšené děti, které vám budou vyprávět, jak pozorovaly sviště nebo kamzíky či jak viděly zapadat slunko přímo od chaty. Trpaslíci vás budou za tento neobyčejný zážitek milovat.  
ukažte dětem více než jen dětská sídliště


Vydáme se za divokou vodou

Soutěska "Wilde Wasser" u blízkého městečka Schladming ve Štýrsku je obdivuhodným vodním rájem pro každou věkovou skupinu.

Po celou dobu výstupu k chatě i pobytu na ní nás bude obklopovat voda, vodopády, říčky, jezírka a jezera. V případě letního počasí se mohou trpaslíci smočit na břehu jezera Riesachsee, zatímco vy ochutnáte speciality na místní salaši.

Od chaty, kde budeme 2x nocovat, si uděláme výlet opět za vodou v podobě horských jezer. Doprovázet nás samozřejmě bude místní obyvatelstvo v podobě svišťů, kamzíků a krav.

  • Tento výlet je určený pro děti od 7 let.

Keškování mezi salašemi v Salzbursku

Keškuješ? Keškujete? Keškujeme?

Pak jste tady správně! Kdo dneska nekeškuje, jako by nebyl. Budeme lovit kešky a navíc si u toho odškrtneme výstup k vrcholovému křížku jako krásný bonus. Prostě motivace jako hrom!

A pro vás, dospěláky, taky spousta odměn! Tentokrát vyjedeme do místa, kde se opravdu zastavil čas. Spolková země Salzbursko nabízí nespočet statků, kde ochutnáte mléčné výrobky z domácích krav a koz, pasoucích se na okolních kopcích. Dále budete mít možnost ochutnat místní speciality od domácí pálenky, špeku, uzeniny, přes různé druhy sýrů až po domácí chléb.

Nekeškujete? Nevadí - všechno má svůj čas! Odjedete jako ostřílení keškaři.

  • Tento výlet je určený pro děti od 8 let.
  • Náročnost výletu individuálně přizpůsobím věku dětí.

Máte zájem zažít dovolenou jinak? Neváhejte mi napsat!

zažijte společné